Marka Made in Poland

Marka Mega Form sygnowana znakiem MADE IN POLAND oznacza wysoką jakość, wdrażanie innowacji i profesjonalizm w działaniu. Jesteśmy pionierami produkcji sprzętu fitness na polskim rynku i jesteśmy z tego dumni.

JAKOŚĆ
Budowie maszyn Mega Form towarzyszy 40-letnie doświadczenie, wiedza i know-how doskonale znanego na rynku polskim i europejskim producenta sprzętu fitness – Olymp.

INNOWACJA
Innowacyjny design, niekwestionowane bezpieczeństwo i skrupulatnie dopracowana biomechanika. Wyobraź sobie swój klub wypełniony eleganckim sprzętem, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

PROFESJONALIZM
Każdy ruch urządzeń został szczegółowo zaplanowany, a maszyny zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze efekty przy optymalnym wysiłku. Wszystkie elementy Mega Form idealnie dopasowują się do ciała i umiejętności użytkownika. Zapewnij sobie i innym najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

STYL GODNY MISTRZA

KREATYWNOŚĆ i PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

 

Udowadniamy, że Polska dysponuje potężnym zasobem kreatywności i przedsiębiorczości. Podobnie jak rynek zachodni potrafimy tworzyć i produkować profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt fitness.

 

  1. Produkcja odbywa się w Polsce w nowoczesnej fabryce w Kutnie
  2. Magazyn wysokiego składowania w samym centrum Polski zapewnia efektywne zarządzanie logistyką i terminowe dostawy na terenie całej Polski i Europy.
  3. Profesjonalna kadra czuwa nad produkcją sprzętu poczynając od etapu projektowania i testowania, a następnie procesami produkcyjnymi, w których wykorzystywane są najlepszej jakości materiały.

 

Ścisła kontrola jakości zapewnia, że każdy przyrząd spełnia najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

PISALIŚMY NOWY RODZIAŁ, A POWSTAŁO NOWE DZIEŁO

Produkty Mega Form zoptymalizowane są nie tylko pod kątem treningowym, ale także produkcyjnym. Doskonała jakość idzie w parze z przemyślanym procesem wytwórczym, co pozwala na otrzymanie sprzętu najwyższej klasy w najlepszej cenie. Fabryka sprzętu Mega Form umożliwia produkcję urządzeń na najwyższym poziomie technologicznym z zachowaniem najlepszych praktyk i światowych standardów. Magazyn w samym centrum Polski zapewnia doskonałe zarządzanie logistyką i terminowość dostaw na terenie Polski i Europy.

INWESTYCJA W PEWNOŚĆ
Inwestycja w markę Mega Form to pewność solidnego wyposażenia fitness i opłacalność przedsięwzięcia. Znak MADE IN POLAND symbolizuje wysoką, polską jakość, innowację i profesjonalizm w działaniu. To wartości i filozofia, na których budujemy wizerunek marki Mega Form. Do jej powstania przyczyniła się wykwalifikowana kadra, wieloletnie doświadczenie, specjalistyczne know-how oraz nowoczesna technologia. Mega Form to sprzęt najwyższej jakości na polskim rynku, przecierając szlaki na ścieżce rozwoju lokalnej gospodarki i otwierając nowe możliwości współpracy dla inwestorów zagranicznych. To jest nasza przewaga konkurencyjna, która stanowi o unikatowej ofercie dla klientów. Polskie w naszej branży oznacza wysoką jakość i taki przekaz chcemy nieść Europie, a następnie całemu światu.

SPRAWDZONE I EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA
W zależności od wielkości klubu fitness oferujemy gotowe rozwiązania, które uwzględniają wszystkie wskaźniki związane z ergonomią, funkcjonalnością i efektywnym wykorzystaniem powierzchni poszczególnych stref. Mega Form oferuje gotowe, sprawdzone modele – skorzystaj ze wsparcia specjalistów w branży. Wyposażymy Twój klub w sprzęt, który gwarantuje najkorzystniejszą na rynku relację nakładów inwestycyjnych do przychodów.

KONCENTRACJA

DOSKONAŁA TECHNIKA

WALKA DO SAMEGO KOŃCA

NIGDY SIĘ NIE PODDAJĘ